Balustrady

Nieodzownym elementem schodów są balustrady.

Balustrada drewniana - Producent schodów drewnianych - Warszawa
Możemy wybierać z wielu możliwych wariantów. Do niedawna najbardziej popularne były balustrady złożone ze słupków i tralek. Mimo niewątpliwie klasycznego wyglądu, odpowiednie dopasowanie i kolorystyka pozwalają na uzyskanie wyglądu, który zupełnie nie nawiązyuje do tradycyjnych, starych balustrad.
Balustrada szklana - Praducent schodów drewnianych - Warszawa
W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszą się balustrady szklane – nowoczesne i piękne. Specjalnie przygotowane szkło jest bezpieczne i trwałe. Dodatkowym atutem jest niezasłanianie przestrzeni, przez co wnętrze wydaje się przestronniejsze.
Balustrada laserowa - Producent schodów drewnianych - Warszawa
Bardzo modne są także balustrady laserowe. W blasze o grubości 6 lub 8 mm laser wycina wzór, który wybiera klient. Podobnie rzecz ma się z kolorem: paleta RAL to mnóstwo możliwości kolorystycznych. Balustrady laserowe są niepowtarzalne ze względu na możliwość modyfikacji wycinanego wzoru, ale również wyjątkowo trwałe.
Jednak nie tylko tego typu balustrady chętnie zamawiają klienci. Do schodów drewnianych można także zastosować balustrady stalowe czy kute.
Schody drewniane – Warszawa
Schody wspornikowe Warszawa
Schody bolcowe Warszawa